Wdrożenie bezpieczeństwa
Ozon Backup

Profesjonalne wdrożenia bezpieczeństwa do firm.

Zabezpiecz swoją firmę przed atakami z zewnątrz i potencjalną utratą danych firmowych na skutek przypadkowych błędów pracowników lub awarii sprzętu. Stwórz bezpieczne kopie zapasowe oraz zabezpiecz swoje dane wdrażając do firmy Ozon Backup.

Jesteś zainteresowany zabezpieczeiem swojej firmy?
Napisz do nas!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko
Zgoda marketingowa
Polityka prywatności

Co to jest Ozon Backup?

  • Ozon Backup to skuteczna ochrona przed błędami ludzkimi, awariami sprzętu, kradzieżami, pożarami i wszystkimi innymi powodami utraty jednego z najważniejszych zasobów firmy – stratą danych.
  • Ozon Backup to zaawansowany ale prosty w obsłudze, w pełni automatyczny systemem do tworzenia i odzyskiwania kopii zapasowych. System przechowuje punkty odzyskiwania, wymusza stosowanie zasad oraz umożliwia zarządzanie ochroną danych i aplikacji.
  • Ozon Backup umożliwia ochronę danych bez względu na ich wielkość i miejsce przechowywaia: w siedzibie firmy, oddziałach zamiejscowych firmy jak również magazynowany lub przetwarzanych w chmurze publicznej.
  • System wyposażony jest w bezpieczne połączenia, pełne szyfrowanie przed wysyłłką, kompresję danych, mechanizm tworzenia kopii przyrostowych jak również inteligentne wykorzystanie transmisji.

Chcesz dobrać najlepszy serwer dla swojej firmy?
Skontaktuj się z nami!